Положения

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення Кубку Південного регіону України з чоловічого бодібілдингу, класичного бодібілдингу, чоловічого фізик, бодіфітнесу, та фітнес-бікині.

 

1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ
• виявлення найсильніших спортсменів Південного регіону України у всіх категоріях;
• подальший розвиток виду спорту та його популяризація на півдні України;
• підвищення рівня майстерності спортсменів;
• виявлення перспективного резерву для збірних команд України;
• відбір сильніших спортсменів та формування збірної команди для участі у Кубку України та Чемпіонаті Європи 2019 року.

 

2. ТЕРМІН ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ
Змагання проводяться 14 квітня 2019 року в приміщенні ДК Політеха (ОНПУ), за адресою: м.Одеса, просп. Шевченка, 1а. Початок о 12:00.
На змаганнях будуть присутні представники Одеської облдержадміністрації, Національної федерації бодібілдингу України, партнери федерації.

 

3. КЕРІВНИЦТВО ПРОВЕДЕННЯМ ЗМАГАНЬ
Керівництво проведенням змагань здійснюється управлінням молодіжної політики та спорту Одеської облдержадміністрації та федерацією бодібілдингу Одеської області.

 

4. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ
До участі у змаганнях допускаються всі спортсмени Одеської області. Спортсмени інших областей України, м.Києва, виключно за попередніми заявками від обласних осередків.
Змагання проводяться за правилами Національної федерації бодібілдингу України та міжнародними правилами бодібілдингу IFBB у вагових та ростових категоріях:

• Чоловіки бодібілдинг: до 90, понад 90 кг;
• Чоловіки бодібілдинг юніори: абсолютна категорія;
• Чоловіки класичний бодібілдинг: абсолютна категорія;
• Чоловіки фізик: до 179 см, понад 179 см;
• Жінки бодіфітнес: абсолютна категорія;
• Велнес фітнес;
• Жінки фітнес-бікіні: до 162см, до 166, понад 166+ см;

✔ Всі спортсмени повинні бути загримовані будь-яким тоном для шкіри (гримом), який не лишає плям.
✔Спортсмени, у яких одяг для виступу та зовнішній вигляд, не відповідає правилам змагань, до змагань не допускаються!
✔ Спортсмен може виступати тільки в одній категорії. Якщо в категорії менш ніж 5 спортсменів, тоді вона об’єднується з наступною категорією.
✔ У категорії бодіфітнес та бікіні висота платформи (підошви) не повинна перевищувати 1см в найвищому місці, а висота каблука 12см.

 

5. ФІНАНСУВАННЯ
Витрати, пов’язані з організацією проведення змагань, покладаються на федерацію бодібілдингу Одеської області. Витрати по відрядженню (проїзд, харчування, добові, проживання) учасників, тренерів-представників та суддів – за рахунок відряджуючої організації.

 

6. ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ
До уваги спортсменів одеської області!

13.04.2019
субота 20:00-22:00 реєстрація учасників, які мешкають в м.Одесі (ФК «ДНК»,
провулок Маланова, 6)

14.04.2019
неділя 9:00-10:00 реєстрація учасників з інших областей України (на місці проведення)
10:00-11:00 засідання суддівської колегії
12:00-12:30 відкриття змагань
13:00-16:00 півфінали та фінали у всіх категоріях, нагородження

 

7. ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
Переможці визначаються у вагових, ростових та вікових категоріях по сумі балів, здобутих у раундах, передбачених правилами федерації ФББУ.

 

8. НАГОРОДЖЕННЯ
Спортсмени, які посіли 1, 2, 3 місця у категоріях, нагороджуються медалями та дипломами. Команди переможці нагороджуються кубками (плакетками).

 

9. ПІДГОТОВКА СПОРТИВНИХ СПОРУД
У відповідності до Постанови Кабінету міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів»:
— підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;
— контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпеченням безпеки при проведенні змагань здійснює робоча комісія, яка утворена відповідними державними адміністраціями.
Власник спортивної споруди не менш, ніж за 4 години до початку змагань зобов’язаний подати до робочої комісії акт про її готовність до проведення змагань.
Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, тягне за собою відповідальність, передбачену законодавством України.

 

10. МЕДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗМАГАНЬ
У відповідності до «Положення про медичне забезпечення спортивно-масових заходів», що затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 27.10.2008 №614. Присутність лікаря із спортивної медицини на змаганнях обов’язкова.
Лікар змагань входить до складу суддівської колегії на правах заступника головного судді. Всі його рішення, в межах компетентності, обов’язкові для учасників, суддів, організаторів змагань.

 

11. ЗАЯВКИ
Заявки, підготовлені в установленому порядку, відряджуючою організацією, за підписом президента обласної федерації та завірені лікарем разом з паспортами та іншими документами, передбаченими правилами змагань, подаються у мандатну комісію змагань в день приїзду.
До основної заявки додається анкета спортсмена та флешка тільки з фонограмою для даної довільної програми у форматі MP3 (для категорій, де є довільна програма).
До змагань допускаються учасники, які підтвердили у встановлений термін свою участь.

Попередні заявки приймаються не пізніше 7 квітня 2019 року за адресою: fbbooua@gmail.com

 

 

Головний суддя змагань – Ноябрьов Д.В., м.Одеса
Головний секретар змагань – Дуднік Т.В., м.Одеса

Для довідок: +380638551032

 

 

Це положення складено відповідно до статті 45 Закону України «Про фізичну культуру і спорт» та наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 06.08.2010 №2659 «Про затвердження Вимог до змісту положення (регламенту) про офіційні фізкультурно-оздоровчі заходи або спортивні змагання» зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01.09.2010 №766/18061 і є офіційним викликом на змагання.

Наш Instagram