На Київщині з успіхом пройшов комерційний турнір з бодібілдингу «Equides Sport Festival»

На Київщині з успіхом пройшов комерційний турнір з бодібілдингу «Equides Sport Festival»

29 вересня 2019 року осінній змагальний сезон в українському бодібілдингу стартував проведенням комерційного турніру з бодібілдингу «Equides Sport Festival». Призовий фонд змагань 150 000 гривень атлети розіграли на сцені гостинного заміського клубу сімейного відпочинку «Equides Club» (Київська обл., с. Лісники) у трьох абсолютних категоріях – чоловіки бодібілдинг, жінки бікіні-фітнес та чоловіки-фізик.

Україна – найсильніша країна у світовому бодібілдингу, і було зрозуміло ще до початку змагань, що у абсолютних категоріях трьох дисциплін на сцені ми побачимо батл кращих з кращих атлетів світу.

Минулорічне друге місце на «Equides Sport Festival» на золоту медаль цьогорічного турніру змінила одеситка Катерина Стоянова. На головних змаганнях року вихованка Дмитра Ноябрьова не знає поразок. Майстер спорту України міжнародного класу Катерина Стоянова тріумфувала у 2019 році на чемпіонаті Європи та представницькому турнірі «Арнольд Класик Європа». Не став виключенням «Equides Sport Festival» – 1 місце і 15 000 гривень як приємний бонус за перемогу.